Vogëlushi Amar Leka ka nevojë për 25 mijë euro për shërim – Lajmi.net
Vogëlushi Amar Leka ka nevojë për 25 mijë euro për shërim
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 19:51, 3 February 2018
Vogëlushi Amar Leka nga Gjilani ka lindur me një problem shëndetësor.

Ai ka lindur me një problem në veshka dhe për shërim duhet të shkojë në Turqi, shkruan lajmi.net

Në rrjetet sociale nga familjarët e tij është dhënë një njoftim se Ministria e Shëndëtësisë ka ndarë 30 mijë euro por duhen edhe 25 mijë tjera që Amari të dërgohet në Turqi.

Më poshtë keni edhe të dhënat se si mund të kontriboni!/Lajmi.net/

screenshot_1rqrwerwer

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO