Vogëlushi 3-vjeçar bëhet hit në stërvitjen e Skënderbeut (VIDEO) – Lajmi.net
Vogëlushi 3-vjeçar bëhet hit në stërvitjen e Skënderbeut (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:33, 11 August 2017
.

Skënderbeu është duke u përgatitur për sfidën e datës 14 ndaj Dinamos se Zagrebit në transfertë.

Ditën e sotme, gjatë kohës që skuadra bardhëkuqe ishte duke zhvilluar seancën stërvitore në aneksin e stadiumit, një fëmijë 3-vjeçar ka hyrë në fushë për të shkelmuar topin.

Ky veprim u tërhoqi vëmendjen edhe të futbollistëve korçar, të cilët nisën të qeshin dhe të luanin me fëmijën e vogël.

“Panorama Sport” ka arritur të sigurojë edhe një video të shkurtër nga ky moment pikant.

Fjalët kyçe: Skënderbeu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball