Vodhi iPadin nga dyqani duke mos e parë askush, por nuk i shpëton… (Video) – Lajmi.net
Vodhi iPadin nga dyqani duke mos e parë askush, por nuk i shpëton… (Video)
Autori: Lajmi.net FunKurioziteteTeknologji 9:39, 7 August 2017
Ne nuk mund të hyjmë në zemrën e asnjë personi, kështu që nuk mund të themi asnjëherë se cili është qëllimi i tij.

Kjo vajzë u kap nga kamerat duke vjedhur iPadin në dyqanin lokal të Apple-s, transmeton lajmi.net

Ajo erdhi si një kliente dhe kontrolloi iPadin. Më vonë, e vodhi atë dhe u largua.

Numri i aktiviteteve të tilla po rritet çdo herë e më shumë, prandaj është shumë e rëndësishme që të marrim masat e duhura, të rrisim sistemin e sigurisë me kohë.

Shikoni videon për të parë si e ka kryer vjedhjen. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: dyqan Apple, grua, Ipad, vjedhje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble