Vlerësimet e lojtarëve: Manchester City – Liverpool (FOTO) – Lajmi.net
Vlerësimet e lojtarëve: Manchester City – Liverpool (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:02, 19 March 2017
Manchester City dhe Liverpool kanë ndarë pikët duke luajtur barazim 1:1 në ‘Etihad Stadium’. Për vendasit shënoi Aguero, ndërsa për mysafirët Milner nga penalltia.

 

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2