Vlerësimet e lojtarëve: Man Utd 4-0 West Ham (FOTO) – Lajmi.net
Vlerësimet e lojtarëve: Man Utd 4-0 West Ham (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:16, 13 August 2017
.

Manchester United ka shënuar fitore 4-0 në ndeshjen e parë të këtij sezoni në Premierligë.

Skuadra e trajnerit Jose Mourinho, ka mposhtur West Hamin në ‘Old Trafford’.

Lukaku me dy gola, Martial dhe Pogba me nga një, ishin realizatorë në fitoren e Unitedit.

Vlerësimet e lojtarëve nga kjo ndeshje, i gjeni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool