Vlera e lartë e fustanit që veshi Arbana në natën e parë të BBA9 (Foto) – Lajmi.net
Vlera e lartë e fustanit që veshi Arbana në natën e parë të BBA9 (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:01, 20 March 2017
Arbana Osmani jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më të dashura shqiptare.

E bukur, e talentuar dhe me shumë stil ajo i mungoi shumë skenës së Big Brother vitin e kaluar, shkruan Sovrani.info.

Mirëpo këtë vit Arbana është kthyer dhe duket më seksi së kurrë. Këtë të shtunë filloi edhe Big Brother 9 ku çka ra në sy ishte veshja e Arbanës.

Ajo dukej shumë bukur e veshur me një fustan të markës Elisabetta Franchi i cili kushtonte hiq më pak se 655€.

Fjalët kyçe: Arbana Osmani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan