Vjen risia e shumëpritur: iPhone 8 mbushet me wireless – Lajmi.net
Vjen risia e shumëpritur: iPhone 8 mbushet me wireless
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 20:39, 12 September 2017
Apple ka sjellur me iPhone 8 risinë e shumëpritur - mbushjen me wireless.

Telefonat e rinj, iPhone 8 dhe 8 Plus do të mbushen me wireless duke u vendosur në një siperfaqe induktive, transmeton lajmi.net

Sigurisht, kjo nuk do të bëhet pa tela, që do të thotë se blerësit duhet të blejnë të gjitha pajisjet për mbushje veç e veç.

iPhone 8 dhe 8 Plus do të vijnë në 64GB dhe 256GB, duke filluar nga 700 dollarë.

Smartfonët do të dalin në shitje me 22 shtator./Lajmi.net/ 

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO