Vjen “Pantera e Zezë” nga McLaren – Lajmi.net
Vjen “Pantera e Zezë” nga McLaren
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 15:58, 17 March 2018
Edicionet speciale të makinave zakonisht janë për koleksionistët, por në rastin e McLaren 570GT MSO Black Collection, është vetëm për ata që mund të paguajnë 200 000 euro për supermakinën britanike, nga e cila do të prodhohen vetëm 100 modele për të gjithë botën.

Në ndryshim nga 570GT standarde, makina e re do të jetë krejtësisht e zezë dhe me fare pak modifikime dizenjoje.

Ndërsa brenda makinës do të ketë një pllakë ku do të shkruajë VERSION I VEÇANTË dhe sedilje të përmirësuara lëkure.

Fjalët kyçe: McLaren, Pantera e zeze

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master