Vjen një lajm i keq për adhuruesit e “Game of Thrones” – Lajmi.net
Vjen një lajm i keq për adhuruesit e “Game of Thrones”
Autori: Lajmi.net CinemaEntertainmentKulturë/Arte 18:56, 3 January 2017
Game of Thrones
Game of Thrones
Sezoni i shtatë i serialit “Game of Thrones”, do të vijë me vonesë

Ndonëse ky sezon do të ketë vetëm shtatë episode, për dallim nga të kaluarat me nga 10, do të ketë vonesa, kanë bërë të ditur drejtuesit David Benioff dhe D.B. Weiss, shkruan time.com, transmeton lajmi.net

Vonesa është arsyetuar me pritjen e borës për të xhiruar skenat e filmit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Game of Thrones

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2