Vizitohet nga i biri dhe e fejuara tij, reagon e gëzuar kur kupton arsye e vizitës (Video) – Lajmi.net
Vizitohet nga i biri dhe e fejuara tij, reagon e gëzuar kur kupton arsye e vizitës (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 17:25, 3 July 2018
Christopher Littman dhe e fejuara tij, kanë shkuar në një fshat të Floridës së Shteteve të Bashkuara, për t’i dhënë një lajm të mirë nënës së tij.

Me t’i dhënë një pako, që e ‘gjetën para dere’ dhe i kërkuan ta hapë, ajo kuptoi se çifti i ri presin një fëmijë, transmeton Telegrafi.

Kur kuptoi se do të bëhet gjyshe, ajo nisi të kërceu nga gëzimi, ndërsa bërtiste pandërprerë.

Videoja që mund ta shihni më poshtë, e shfaqë atë të nervozuar derisa e hapë pakon, si dhe reagimin mbresëlënës nga gëzimi.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO