Viti i Ri në shtëpi apo jashtë? Visheni këtë! – Lajmi.net
Viti i Ri në shtëpi apo jashtë? Visheni këtë!
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 8:25, 31 December 2017
Gjetët atë që duhet të vishnit për Krishtlindje, po festa nuk mbaroi atë ditë. Pse të mos vishni diçka mahnitëse edhe për natën e ndërrimit të viteve.

 

Disa nga modelet që vijnë nga sfilatat të japin pak shkëlqim, me copa metalike, apo dhe modeli i “disco ball’.

Ndërsa ata që nuk janë fansa as të njërës e as të tjetrës, mjafton vetëm një fund i thjeshtë me ngjyrë metalike për të mirëpritur 2018.

Ja disa ide nëse do të qëndroni në shtëpi apo do të dilni:

Qoftë nëse do qëndrosh në tavolinën e festës apo në divan duke parë televizor, duhet pak shkëlqim, ose tek këpucët, apo një triko e thurur e zbukuruar me bizhuteri.

Fjalët kyçe: feste, Veshje, Viti i Ri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2