VIP-at shqiptarë solidarizohen me rastin e Egzon Gjukës – Lajmi.net
VIP-at shqiptarë solidarizohen me rastin e Egzon Gjukës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:46, 14 November 2017
Egzon Gjuka është një djalë i cili është diagnostifikuar me një sëmundje të rëndë.

E për shërimin e tij, duhet një shumë e madhe parash të cilat familja nuk mund t’i sigurojë, prandaj është hapur një mundësi për të kontribuar në mbledhjen e parave, shkruan lajmi.net

E për ta informuar publikun me të dhënat se si ata të ndihmojnë, janë kujdesur VIP-at  shqiptarë.

Kida, Robert Berisha, Fjolla Morina, Arta Nitaj e Labinot Gashi janë vetëm disa nga këta emra të cilët kanë shpërndarë foton me të dhënat e djaloshit.

Për Egzonin, urojmë shërim të shpejtë!/Lajmi.net/

23600161_2424087141150106_1035236176_o 23600219_2424087094483444_81558903_o 23600603_2424087071150113_336356431_o 23634028_2424086817816805_1539688864_o-1 23634028_2424086817816805_1539688864_o 23627026_2424086747816812_1046933746_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO