Vintage summer, kostumet e banjos retro – Lajmi.net
Vintage summer, kostumet e banjos retro
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 20:30, 17 May 2017
Në kodin e veshjes së plazhit më shik është e pamundur të mos kesh një të tillë: dhe flasim për kostumet e banjës të stilit vintage, që prej disa stinësh kanë prekur edhe më të rinjtë.

Kjo ndoshta për të ndjekur modën retro, për veshjen e butë apo për komfortin absolut. Këtë stinë do të jenë një nga veshjet e preferuara.

Ato janë qoftë me dy pjesë, me kilota me bel të lartë, dhe recipeta, apo trupore. Zgjedhja është e juaja. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kostumet e banjos

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy