Vijojnë përgatitjet e “Miss Bumbum” (Foto) – Lajmi.net
Vijojnë përgatitjet e “Miss Bumbum” (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 13:16, 24 August 2017
Konkurrentet e këtij viti për Miss Bumbum kanë treguar si formohen të pasmet perfekte, duke hedhur madje akuza ndaj Kim Kardashian se fundshpina e saj është “false”.

Të 27 konkurrentet e këtij viti kanë shkuar në palestër për herë të parë si një grup, për t’u përgatitur për finalen e 6 nëntorit.

Në vitin e tij të gjashtë, konkursi ku garojnë përfaqësuese nga të 27 shtetet e Brazilit pati qindra aplikime. Por të përzgjedhurat për finalen e madhe të 6 nëntorit do të jenë vetëm 15.

Garueset në konkursin “Miss Bumbum” duhet të provojnë se nuk u janë nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjikale për të modifikuar të pasmet e tyre. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Miss Bum Bum, përgatitjet

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown