Vijnë kërcënimet e para për Kupën e Botës – Lajmi.net
Vijnë kërcënimet e para për Kupën e Botës
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 17:19, 2 April 2018
Ekstremistët e ISIS kanë kërcënuar përsëri botën e futbollit.

Në një postim në aplikacionin Telegram qarkullon një video ku thuhet se detajohet sulmi mbi tifozët anglezë.

Sulmet tregohen se do të bëhen me dron. Një tjetër video tregon një dron që mban një raketë anti-tank.

Është e rrezikshme në fakt se këto video janë ngarkuar në YouTube dhe të gjithë mund të mësojnë si ti prodhojnë. Vladimir Putin është vënë vet në lëvizje me anë të drejtorit të shërbimit sekret. Ndërkohë edhe asistenti i tij është në krye të operacionit që do të sigurojë gjithë mbarëvajtjen e Kupës së Botës.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO