Video që përloti botën – Lajmi.net
Video që përloti botën
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:45, 24 July 2017
Keni parë së fundmi ndonjë histori prekëse sa të ju bëjë të qani?

Historia e kësaj video me të vërtetë është prekëse, shkruan lajmi.net

Ka të bëjë me një nënë e cila lind binjakë, ndërkaq njëri i vdes. Në ato momente e ëma e merr në gji dhe i flet, ndërsa lotët i rrjedhin nëpër faqe.

Nuk kalon shumë kohë dhe fëmija në duart e nënës fillon të qajë. Një mrekulli apo jo?

Shikoni videon për më shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush