Video provokuese nga modelja shqiptare – Lajmi.net
Video provokuese nga modelja shqiptare
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:12, 16 May 2018
Është njëra ndër modelet më seksi shqiptare.

Bëhet fjalë për Anxhela Martinin, e cila që nga martesa me biznismenin rumun Dragos Savulescu, është duke shijuar jetën e saj.

Ajo tash e disa kohë është në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku që nga atje tërheq vëmendje me imazhet provokuese që publikon.

Së fundmi, në llogarinë personale Instagram ka ndarë një video gjersa shfaqet shumë e ‘zjarrtë’ në bikini.

Një video si kjo, ka filluar të pëlqehet dhe komentohet menjëherë nga 400 mijë ndjekësit që ka.

Kujtojmë që, ditë më parë Angela ka realizuar një fotosesion nga një fotograf shqiptar, ku në një nga fotot e publikuara ka zbuluar se do jetë pjesë e një emisioni shqiptar. /Lajmi.net

Fjalët kyçe: Angela Martini, Modele

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels