Video prekëse, jeta e nënës përmes syve të fëmijës! – Lajmi.net
Video prekëse, jeta e nënës përmes syve të fëmijës!
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:56, 1 July 2017
Gjërat e përditshme që nënat i bëjnë për fëmijët e tyre, realisht mund të jenë gjërat e thjeshta që e e bëjnë jetën e tyre magjepsëse.

Vlogger Esther Anderson ka përgatitur një video të fuqishme për t’i rikujtuar çdokujt se nënat pajtohen me kaosin dhe vështirësitë, si dhe ato janë njerëzit më të mirë në jetën tonë, transmeton lajmi.net

Anderson videon e ka quajtur ”një ditë normale” për nder të ditës së nënës. Prezenton jetën e një nëne me të gjitha gjërat që i vijnë përballë. Sidoqoftë, Anderson i përdor shpembujt për t’i portretizuar nënat jo si dështake, por si gra të kujdesshme dhe magjistare të dedikuara të cilat pavarësisht gjithçkaje, e bëjnë kohën e fëmijëve të tyre thjesht fantastike.

Prezantimi është një ditë e zakonshme përmes syve të nënës dhe të fëmijës. Nganjëherë, përceptimi nuk është domosdoshmërisht real.

Shikojeni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO