Video e javës: Futbollistit të Superligës i del prapanica në shesh gjatë transmetimit të ndeshjes – Lajmi.net
Video e javës: Futbollistit të Superligës i del prapanica në shesh gjatë transmetimit të ndeshjes
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 14:05, 23 April 2018
Për më shumë, ndeshja ishte në transmetin ‘live’ dhe krijoi të qeshura.

Një ngjarje jo fortë e zakonshme ndodhi të shtunën në ndeshjen ndërmjet Feronikelit dhe Lirisë e zhvilluar në Drenas.

Ndeshja edhe pse nuk prodhoi gola, prodhoi një moment tejet interesant, shkruan Korneri.

Protagonist ishte afrikani Hamed Kone. Teksa mesfushori i Feronikelit po udhëheqte një top, njëri nga futbollistët e Lirisë e tërheq nga pas për t’iu zbuluar prapanica Kones.

Për më shumë, ndeshja ishte në transmetin ‘live’ dhe krijoi të qeshura.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO