Viber sjell edhe një risi – Lajmi.net
Viber sjell edhe një risi
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 19:16, 13 March 2017
“Secrets Chat” quhet risia më e fundit në një prej aplikacionet më popullore për komunikim, Viber.

Kjo risi do të jetë e disponueshme në të dyja sistemet operative, si në iOS ashtu edhe në Android.

“Secrets Chat” ofron një siguri në bisedë dhe në privatësinë e saj duke patur një enkript fundor që do të thotë se mesazhet “vetëshkatërrohen” në momentin që dërgohen në telefonin tjetër.

Po ashtu përdoruesit nuk mund të bëjnë “Screenshot” bisedën duke rritur akoma dhe më shumë sigurinë.

Një gjë të tillë e implementoi edhe WhatsApp. Gjithashtu aplikacionet si Messenger apo Snapchat përdorin të njëjtin funksion.

Fjalët kyçe: risi, Viber

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball