Vialli: Ky ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Vialli: Ky ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:23, 11 September 2017
Gianluca Vialli ka besim te Juventus.

Gianluca Vialli beson se Juventus së shpejti do ta fitojë Ligën e Kampionëve.

“Juventusi meriton lëvdata të mëdha dhe, herët a vonë, do ta ngre trofeun, mbase në një sezon kur pritjet janë më të vogla apo kur të kenë më shumë fat”, ka thënë ai për La Reppublica.

Juventus dhe Barcelona ndeshen nesër në duelin e tyre të parë në edicionin e ri të garës. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Christian Vialli, Juventus

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan