Vezë në domate – Lajmi.net
Vezë në domate
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 8:54, 27 November 2017
Ky ushqim është i thjeshtë dhe i lehtë për t’u përgatitur për mëngjes.

Përbërësit:

Gjysmë qepe

Vaj ulliri

Spec mesatar të kuq

Domate

Pastë domatesh

Një lugë pluhur djegës

Një paprika

Një qimnon

Një lugë sheqer

Kripë dhe biber të zi

Gjashtë vezë

Majdanoz i freskët

Shikojeni videon më poshtë dhe ndiqni hapat për përgatitjen e këtij ushqimi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Domate, Vezë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels