Veturat më të bukura të prezantuara në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (Foto) – Lajmi.net
Veturat më të bukura të prezantuara në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 15:31, 19 April 2017
Panairi i veturave në New York ka prezantuar veturat më të bukura të këtij viti

Duke filluar nga Ferrari, Bently, McLaren dhe shumë vetura tjera ishin të pranishme në këtë panair në New York, shkruan Business Insider, trasnmeton lajmi.net.

Për më shumë se 115 vjet, salloni i veturave në New York, ka qenë nëj nga shfaqjet më të mëdha të makinave në Amerikë.

Ky panair do të qëndrojë i hapur deri më 23 prill. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: New York, Veturat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion