Vetitë kuruese të hithrave – Lajmi.net
Vetitë kuruese të hithrave
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 14:38, 13 August 2017
Hithrat njihen për vetitë kuruese.

Hithrat shërojnë infeksionet në traktin urinar dhe stimulojnë punën e zorrëve, përcjell lajmi.net

Më parë ajo njihej si një kuro e mirë kundër reumatizmës, ndërsa tashmë mësohet se ajo është një bimë e cila ndikon në heqjen e helmeve nga organizmi, nxit sekretimin e lëngjeve të tretjes dhe lehtëson punën e metabolizmit.

Hithrat sugjerohen si pjesë e pastrimit pranveror të organizmit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: hithrat, vetitë kuruese

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master