Veterani 92 vjeçar i Luftës së Dytë botërore, realizon ëndrrën e tij (Video) – Lajmi.net
Veterani 92 vjeçar i Luftës së Dytë botërore, realizon ëndrrën e tij (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 13:07, 20 March 2017
Jimi është 92 vjeçar dhe është veteran i Luftës së Dytë Botërore. Ai nuk ka qenë në kopsht zoologjik asnjëherë më parë.

Jimi gjithmonë ka qenë dashës i të gjitha kafshëve, por të luanit në veçanti. Ai gjithnjë ka dashur të ketë shans që të përballet me ndonjë të tillë, madje edhe ta prekë, transmeton lajmi.net

Më në fund, dëshira e tij është bërë realitet.

Duket se luani e priti njejtë dëshirën e Jimit, duke ia dhënë një super përqafim dhe duke e lëpirë në qafë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Jimi, Luan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball