Vetëm tre futbollistë kanë mbetur në garë për Topin e Artë – Lajmi.net
Vetëm tre futbollistë kanë mbetur në garë për Topin e Artë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:38, 7 December 2017
Kanë mbetur edhe tre emra për t’u zbuluar deri te fituesi i Topit të Artë.

‘France Football’ sot organizon ceremoninë për fituesin e Topit të Artë për këtë vit.

Deri më tani 27 futbollistë janë eliminuar nga gara.

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi dhe Neymar, janë futbollistët që kanë mbetur në garë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Topi i Artë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown