Vetëm pesë minuta të këtij ushtrimi çdo ditë e shndërron dhjamin në muskuj barku (Video) – Lajmi.net
Vetëm pesë minuta të këtij ushtrimi çdo ditë e shndërron dhjamin në muskuj barku (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 9:25, 17 April 2018
Ushtrimi në këtë mënyrë nuk është fare i vështirë, ndërkaq muskujt e barkut do të krijohen sa hap e mbyll sytë.

 

Shikoni videon me instruksionet precize se si ekzekutohet ky trajnim, mos harroni frymëmarrjen e drejtë dhe do të keni muskuj barku të cilët gjithmonë i keni dashur.

Nëse nuk jeni adhurues i madh i ushtrimeve, por megjithatë dëshironi të digjni kaloritë dhe të keni muskuj barku për të cilët do t’jua kenë lakmi, ky ushtrim është i përsosur për ju.

Për të nuk ju nevojitet shumë kohë, mund ta bëni në shtëpi dhe rezultatet do të jenë të dukshme.

Këtë ushtrim mund ta bëjnë edhe meshkujt, sepse nuk duan vetëm femrat bark të skalitur. 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO