Vetëm një skuadër nuk dinë për humbje në Serie A – Lajmi.net
Vetëm një skuadër nuk dinë për humbje në Serie A
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 23:33, 1 December 2017
Juventusi i ka dhënë fund serisë pa humbje prej 14-të ndeshjeve të Napolit në Serie A.

Napoli, ishte njëra nga dy skuadrat që nuk dinte për humbje në kampionatin italian.

Por, napolitanët sonte janë mposhtur 0-1 nga Juventusi në ‘San Paolo’.

Tani në Serie A, është vetëm një skuadër pa humbje.

Bëhet fjalë për Interin, që në 14 ndeshje ka arritur 11 fitore dhe tre barazime. ‘Zikaltërit’ të dielën në ‘San Siro’ nga ora 15:00 takohen me Chievon./Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO