Vetëm një hap i gabueshëm, bëri që të rrëshqet nëpër 12 shkallë dhe të bie në lumë (Video) – Lajmi.net
Vetëm një hap i gabueshëm, bëri që të rrëshqet nëpër 12 shkallë dhe të bie në lumë (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 20:24, 16 May 2018
James Moss ishte së bashku me një shok, kur hodhi një hap të gabueshëm në një palë shkallë të Londrës dhe ra në lumin Temza.

Miqtë e tij nuk ndalonin së qeshuri, pasi ai hoqi bluzën dhe rrëshqiti, për tu lagur me të gjitha rrobat, transmeton Telegrafi.

“Një hap i vogël për njeriun, por një përplasje e madhe në ujë, që të qeshin të gjithë”, ka qenë komenti që shoqëron videon, e cila po bën xhiro në internet.

Në anën tjetër, vizitori i ngathtë që ra poshtë 12 shkallëve, tha se ato ishin shumë të lëmuara dhe të lagura.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO