Vetëm një gjeni mund të identifikojë shtetin përmes emojis, a jeni i tillë (Video) – Lajmi.net
Vetëm një gjeni mund të identifikojë shtetin përmes emojis, a jeni i tillë (Video)
Autori: Lajmi.net Kuize 20:41, 13 August 2017
A mund të gjeni se cili shtet është, në bazë të figurës që shihni?

Ngjyrat, bashkë me figurat përcjellin në vete mesazhe të fshehta të cilat vetëm gjenitë mund t’i gjejnë, shkruan lajmi.net

Cili është emri i shtetit që formohet, e gjeni dot?

Shikoni videon më poshtë dhe sfidoni veten. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kuiz

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble