Vetëm një gjeni arrin t’i gjejë dallimet, a je një i tillë? – Lajmi.net
Vetëm një gjeni arrin t’i gjejë dallimet, a je një i tillë?
Autori: Lajmi.net Kuize 11:45, 9 April 2018
Gjeni është personi i cili ka një mprehtësi mendore, shkathtësi dhe zgjuarsi, transmeton lajmi.net

 

Ai gjithashtu ka tendencë t’u kushtojë vëmendje të veçantë detajeve të vogla, në dukje të parëndësishme, që njerëzit tjerë nuk i vërejnë.

A mund t’i gjesh dallimet në mes fotove të mëposhtme? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: dallime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble