Vetëm nëse jeni gjeni, mund të përgjigjeni në këto pyetje – Lajmi.net
Vetëm nëse jeni gjeni, mund të përgjigjeni në këto pyetje
Autori: Lajmi.net Kuize 14:50, 12 August 2017
Doni të sprovoni veten?

Cilët numra duhet mbushur hapësirat boshe, apo sa katrorë mund të ndodhen në një figurë, janë vetëm dy prej dhjetë pyetjeve të cilat do të mund të sfidoni veten duke u përgjigjur ashtu siç mendoni.

Për secilën nga pyetjet është koha e limituar për përgjigje, ndërkaq ju mund të numëroni se cilat prej tyre i keni të sakta.

Jeni të gatshëm të filloni? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gjeni, Kuiz, pyetje

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble