Vetëm 6 minuta, ushtrime për këmbë më të bukura brenda 5 ditësh (Video) – Lajmi.net
Vetëm 6 minuta, ushtrime për këmbë më të bukura brenda 5 ditësh (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 9:22, 3 March 2018
Vajzat kanë zona të ndryshme në trup me të cilat nuk janë të kënaqura se si duken.

Për disa nga to njohim ushtrime të cilat eliminojnë problemin, mirëpo për disa të tjera se kemi idenë se si mund të hiqen, transmeton lajmi.net

Ndër zonat më problematike dhe që shihet si e pamundur në ndyshim, janë këmbët e trasha nën gjunjë.

Në videon e mëposhtme keni disa ushtrime të cilat mund të praktikohen vetëm për 6 minuta brenda ditës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO