Vetëm 50 makina Audi RS6+ do të prodhohen, pasi t’i shikoni fotografitë do ta kuptoni pse – Lajmi.net
Vetëm 50 makina Audi RS6+ do të prodhohen, pasi t’i shikoni fotografitë do ta kuptoni pse
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 21:10, 6 March 2017
Kompania ABT modifikon disa nga veturat më të mira të markave Volkswagen dhe Audi.

Pas shumë modeleve të modifikuara të Audi, së fundmi ABT modelin RS6, do ta shndërroj në RS6+, që del të jetë një veturë fantastike, transmeton lajmi.net

Ende nuk dihet për tiparet që do të ketë vetura, por kanë dalur disa koncepte se si mund të duket.

Shikoni këto fotografi./Lajmi.net/

1 2 3 4 5 6

Fjalët kyçe: Audi RS6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels