Vetëm 1 në 100 persona mund t’i gjejnë 4 kafshë në këtë foto, ja cilat janë ato (Foto) – Lajmi.net
Vetëm 1 në 100 persona mund t’i gjejnë 4 kafshë në këtë foto, ja cilat janë ato (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:47, 16 May 2017
Veç një peizashi piktoresk një sy i pastërvitur nuk mund të vërejë asgjë më shumë.

Në pamje të parë ju mund të shihni një shtëpi, një pemë, një gardh po kurrësesi nuk mund të dalloni 4 kafshë pa u fokusuar në fotografi.

Në fotografinë e mëposhtme fshihen 4 kafshë.

1. Lepuri
2. Foka
3. Majmuni
4. Gomari

Testoni aftësitë e perceptimit vizual dhe klikoni në faqen e dytë për të parë ku fshihen kafshët. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: argëtim, foka, gomari, Lepuri, Majmuni

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals