Veseli: Prizrenasit e meritojnë njeriun më të mirë, Shaqir Totajn – Lajmi.net
Veseli: Prizrenasit e meritojnë njeriun më të mirë, Shaqir Totajn
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 14:50, 14 November 2017
Kryetari i Partisë Demokratike, Kadri Veseli, ka postuar sot në rrjetin social Facebook një video me kandidatin për të parin e Komunës së Prizrenit, Shaqir Totajn, ku të dytë shihen duke luajtur basketboll dhe duke dërguar mesazhin se prizrenasit meritojnë njeriun më të mirë, Shaqir Totajn.

“Prizrenasit e meritojnë njeriun më të mirë. Dikë që di çfarë duhet bërë. Dikë që ka planin dhe përvojën e duhur. Ky është Shaqir Totaj. SHIKOJENI dhe SHPËRNDAJENI”, ka shkruajtur Veseli në postimin e tij në Facebook./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kadri Veseli, Shaqir Totaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion