Verë e nxehtë për Noizyn, reperi po vjen me shumë projekte muzikore – Lajmi.net
Verë e nxehtë për Noizyn, reperi po vjen me shumë projekte muzikore
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:50, 17 May 2018
Noizy, padyshim që është njëri ndër reperët më aktiv shqiptar.

Para disa javësh ai ka bërë të ditur se këtë verë do të sjellë disa këngë ku do të këtë edhe disa bashkëpunime për të cilat nuk ka dhënë detaje, më kë dhe kur, shhkruan lajmi.net

Përmes një video të publikuar në Instagram ai ndau një pjesë të njerës prej këngëve të tij të reja e cila pritet të publikohet shpejt.

“Ktu ka diçka që se kuptojnë kta, mos mendo se mu më duan se bëj do kangë famë . Jam i thjeshtë shumicën e kohës vishem me tuta, Hoodies up? Se di mbase janë veset ku u rrita.”, ishin disa nga fjalët që Noizy shkroi përkrah një videoje të publikuar, tekst ky i cili sipas të gjitha xhasave është shkëputur nga kënga e re./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO