Veprimi i pazakonshëm i kryeministrit të Tailandës – Lajmi.net
Veprimi i pazakonshëm i kryeministrit të Tailandës
Autori: Lajmi.net BotaLajme 15:37, 11 January 2018
Kryeministri i Tailandës i ka shokuar të gjithë pasi teksa po futej për në parlament ku gazetarët po prisnin që t’i bënin pyetje ai u ka treguar një manekinë dhe u është drejtuar duke u thënë se nëse keni pyetje mund t’ia drejtoni këtij personi.

Gazetarët e kanë kaluar me sportivitet këtë episod dhe kanë filluar që të bëjnë fotografi me ‘Kryeministrin’.

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool