Veprime argëtuese të punëtorëve në zyrë – Lajmi.net
Veprime argëtuese të punëtorëve në zyrë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:00, 5 December 2017
Nuk ka arsye të mos argëtoheni kur jeni në një punë të mirë.

Disa punonjës shkuan aq larg sa të bëjnë shaka prej më të ndryshmeve, shkruan lajmi.net

Ata treguan jetën e tyre në zyrë derisa shefi i tyre nuk ishte i pranishëm.

Shikoni më poshtë, cilën prej këtyre kafshëve e njihni dhe cila përshtatet më shumë me punonjësit? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: veprime argetuese

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown