Ventura me deklaratë të papritur për tifozët e Kombëtares së Shqipërisë – Lajmi.net
Ventura me deklaratë të papritur për tifozët e Kombëtares së Shqipërisë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:22, 20 March 2017
Përzgjedhësi i Italisë, Giampiero Ventura, ka folur para ndeshjes ndaj Shqipërisë.

Ai beson që shqiptarët do ta pushtojnë stadiumin e Palermos.

“Isha në Genoa ku Shqipëria luajti me Italinë dhe më pas në Marseille, në ndeshjen Francë-Shqipëri. Në të dy takimet, shumica e tifozëve në stadium ishin shqiptarë. Mendoj që ata do ta pushtojnë edhe Palermon”, deklaroi Ventura, përcjellë “lajmi.net”.

Sa i përket lojës, Ventura tha që Italia do të tregohet e kujdesshme, por do të luajë vetëm për fitore. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Giampiero Ventura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3