Vendosi kamera në të pasmet e saj, ja çka iu bëri meshkujve (Video+18) – Lajmi.net
Vendosi kamera në të pasmet e saj, ja çka iu bëri meshkujve (Video+18)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 17:49, 19 March 2017
Një minikamera e vendosur në të pasmet e një vajze seksi, ka filmuar vështrimet e shumë njerëzve drejt të pasmeve seksi të saj.

 

Vajza ishte veshur me një palë tuta të ngushta, që nxirrnin më së miri në pah të pasmet e saj, në mënyrë që të verifikonte me anë të kameras sa vështrime do të tërhiqte.

Në një xhiro të shkurtër që ajo ka bërë në një rrugë kryesore, ka marrë rreth 60 shikime, nga meshkuj të moshave të ndryshme, por edhe femra.

Madje edhe dy besimtarë ortodoksë hebrenj kanë kthyer kokën drejt të pasmeve të saj.

Video është bërë si një iniciativë kundër kancerit të prostatës, duke qenë se ky muaj është muaji i sensibilizimit drejt kancerit të prostatës.

Fjalët kyçe: Kamera, Pasmet

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball