Vendosen reflektorët në Stadiumin e Prishtinës – Lajmi.net
Vendosen reflektorët në Stadiumin e Prishtinës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:48, 13 June 2018
Ky impiant kishte të vendosur reflektorët disa vite më parë, por nuk ishin në funksion, ndërkohë që tani pas renovimit janë ndërruar dhe janë vendosur gjatë ditës së mërkurë.

Është bërë vendosja e reflektorëve në stadiumin e renovuar të kryeqytetit dhe shumë shpejtë pritet të bëhet edhe testimi i tyre.

Ky impiant kishte të vendosur reflektorët disa vite më parë, por nuk ishin në funksion, ndërkohë që tani pas renovimit janë ndërruar dhe janë vendosur gjatë ditës së mërkurë.

Më poshtë Gazetasheshi.com ua sjell disa pamje nga vendosja e këtyre reflektorëve:

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO