Vendos t’a provokojë të dashurin me një grua seksi, por i bie pishman…(Foto/Video) – Lajmi.net
Vendos t’a provokojë të dashurin me një grua seksi, por i bie pishman…(Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:31, 19 May 2017
Një vajzë kishte vendosur t'i bënte kamerën e fshehur të dashurit të saj, për të parë se sa e dashuron ai atë

Por duket se vajza nuk e ka qenë e përgatitur për një veprim të till të djalit.

Vajza në testin e mashtrimit e vendos një grua të vjetër, por që është mjaft seksi, dhe për një djalë ajo vështirë të refuzohet. Kështu gruaja shkon e pyet diçka djalin, duke u paraqitur që nuk është nga ai qytet dhe kërkon për t’a ndihmuar.

Poashtu gruaja i jep disa komplimente djalit dhe ky në fund nuk mund të durohet dhe i shkëmbejn numrat dhe në fund i lëshon dorën në të pasmet e gruas, e gjitha kjo nën vëzhgimin e kamerave dhe transmetohej në sytë e të dashurës, Evelyn.

Pasi takohen Evelyn me të dashurin, vaja fillon t’i bërtas atij dhe duke e filmuar gjatë gjithë kohës me kamerë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO