Vendos kamera të fshehtë në shtëpi, kap gruan mat – Lajmi.net
Vendos kamera të fshehtë në shtëpi, kap gruan mat
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 23:47, 11 October 2018
Një bashkëshort, i cili kishte dyshime mbi besnikërinë e gruas së tij vendosi të provonte dyshimet në kokë.

Ai vendosi një kamera të fshehtë në shtëpi dhe në fund u befasua nga ajo që pa pasi i kapi e kapi gruan në flagrancë duke e tradhëtuar.

Videoja është shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale.

Shikoni videon:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO