Vendos kamera të fshehtë në shtëpi, kap gruan mat – Lajmi.net
Vendos kamera të fshehtë në shtëpi, kap gruan mat
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyleLoveSex 1:48, 7 March 2017
Një bashkëshort, i cili kishte dyshime mbi besnikërinë e gruas së tij vendosi të provonte dyshimet në kokë.

Ai vendosi një kamera të fshehtë në shtëpi dhe në fund u befasua nga ajo që pa pasi i kapi e kapi gruan në flagrancë duke e tradhëtuar.


Husband catch his wife cheating (secret cam) by dumbaben

Fjalët kyçe: burri, gruaja, Kamera, Tradhëtia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool