Vendim i çuditshëm nga Monaco për Mbappe (FOTO) – Lajmi.net
Vendim i çuditshëm nga Monaco për Mbappe (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSport 6:58, 19 May 2017
Monaco duket shumë e vendosur për sulmuesin Kylian Mbappe.

Monaco është e vendosur ta mbajë sulmuesin Kylian Mbappe.

“Mundo Deportivo” shkruan se klubi francez nuk dëshiron ta shesë Mbappen as në rast të një oferte me vlerë prej 130 milionë euro, përcjell “lajmi.net”.

Mbappe ka zgjuar interesim nga shumë klube të mëdha evropiane pas një stinori ku ndihmoi Monacon ta fitojë titullin e kampionit në Ligue 1. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Kylian Mbappe, Monaco

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion