Vendi ku kamerieret ju shërbejnë nudo (Foto +18) – Lajmi.net
Vendi ku kamerieret ju shërbejnë nudo (Foto +18)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 20:38, 19 March 2017
Një lokal në Uashington e ka gjetur mënyrën ideale për të fituar klientë.

 

Kamarieret në këtë kafene shërbejnë vetëm me bikini dhe gjysëm-nudo, transmeton lajmi.net

“Siç e keni parë në lokalin tonë femrat shërbejnë në bikini. Kjo për t’i fuqizuar gratë dhe për t’i bërë të ndihen mirë me veten”, shkruhet në ueb siten e kësaj kafeneje.

Ndoshta më shumë se te shërbimi, konsumtaorëve shikimi do tu shkojë te vajzat me trupin seksi që shërbejnë aty. /Lajmi.net/

Is this the sexiest coffee shop in the whole world? Gorgeous entrepreneur Carlie Jo and her team of beautiful baristas strip down to bikinis and lingerie to serve hot and cold drinks at her shop called ‘Bikini Beans Espresso’ in Kent, Washington. As well as being extremely popular in the local area and attracting five star reviews on Yelp, the shop has a huge following on Facebook and Instagram.

Is this the sexiest coffee shop in the whole world? Gorgeous entrepreneur Carlie Jo and her team of beautiful baristas strip down to bikinis and lingerie to serve hot and cold drinks at her shop called ‘Bikini Beans Espresso’ in Kent, Washington. As well as being extremely popular in the local area and attracting five star reviews on Yelp, the shop has a huge following on Facebook and Instagram.

Is this the sexiest coffee shop in the whole world? Gorgeous entrepreneur Carlie Jo and her team of beautiful baristas strip down to bikinis and lingerie to serve hot and cold drinks at her shop called ‘Bikini Beans Espresso’ in Kent, Washington. As well as being extremely popular in the local area and attracting five star reviews on Yelp, the shop has a huge following on Facebook and Instagram.

Is this the sexiest coffee shop in the whole world? Gorgeous entrepreneur Carlie Jo and her team of beautiful baristas strip down to bikinis and lingerie to serve hot and cold drinks at her shop called ‘Bikini Beans Espresso’ in Kent, Washington. As well as being extremely popular in the local area and attracting five star reviews on Yelp, the shop has a huge following on Facebook and Instagram.

Is this the sexiest coffee shop in the whole world? Gorgeous entrepreneur Carlie Jo and her team of beautiful baristas strip down to bikinis and lingerie to serve hot and cold drinks at her shop called ‘Bikini Beans Espresso’ in Kent, Washington. As well as being extremely popular in the local area and attracting five star reviews on Yelp, the shop has a huge following on Facebook and Instagram.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO