Vendet më të lira për pushime në bregdetin evropian (Foto) – Lajmi.net
Vendet më të lira për pushime në bregdetin evropian (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 10:57, 18 April 2017
Pas festës së pashkëve menjëherë do të vinë pushimet verore, transmeton arbresh.info.

Së fundi është bërë një listë e vendeve më të lira ku mund të kaloni pushime fantastike.

Çmimet e mëposhtme janë mesatarisht të arsyeshme dhe vlejnë për një natë të vetme.

Në çmim përfshihen edhe një shishe birrë, një gotë verë, një darkë për dy persona etj.

Nga Kroacia deri në Ibiza këto janë destinacionet më të lira.

  1. Ibiza, Spain — £131.02 nata.

19-ibiza-spain-13102-16418

 

2. Sorrento, Italy — £118.51 nata.

slideok

 

3.  Nice, France — £116.64 nata.

nice-france-study-abroad-programs

 

4. Zadar, Croatia — £108.89 nata.

zadar-konoba_1690694c

 

5. Lisbon Coast, Portugal — £99.33 nata.

lisbon-coast-sintra-intro2

 

6. Corfu, Greece — £90.05 nata.

13-corfu-greece-9005-11284

 

7. Majorca, Spain — £88.98 nata.

f024b632f21cd70598992c7cfad6f757

 

8. Limassol, Cyprus — £79.89 nata.

Limassol seaside

 

9. Marmaris, Turkey — £68.13 nata.

marmaris-ts-2015-04-14t22-17-42_72201-00

 

10. Algarve, Portugal — £58.38 nata.

benagil_cave_algarve

 

/Arbresh.info/

Fjalët kyçe: Europë, Pushime

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball