Vende të braktisura që ju bëjnë të ndiheni në një tjetër botë – Lajmi.net
Vende të braktisura që ju bëjnë të ndiheni në një tjetër botë
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 15:18, 13 November 2017
E mahnitshme...

Vendet e braktisura në këto foto dikur kanë qenë plot jetë, plot aktivitet, ndërkaq tani janë të mbushura me qetësinë shurdhuese.

Ndonëse duket pak e frikshme, gjithashtu disa prej këtyre fotove sjellin rehati.

Shikoni më poshtë dhe imagjinoni veten të jeni aty.

David PinzerGakuranmanKilian SchönbergerMarsel Van OostenPyrauxethan_kahnbusydaneAdalberto TiburziJulia WertzrobbiekhankirbyfoodJonathan HaeberKenny Barkerethan_kahnMatthew ChristopherGary McParlandMatt Madden & Kim VallisKilian Schönberger

Fjalët kyçe: Vende të braktisura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals