Vëmendje, njerëz përtacë! – Lajmi.net
Vëmendje, njerëz përtacë!
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:50, 7 May 2018
Vëmendje, njerëz përtacë. Më në fund kemi diçka për t'ju treguar familjes dhe miqve tanë.

Sipas studimeve, të jesh përtac është në fakt shenjë e inteligjencës. A e besoni këtë?

Një koleksion me këta ‘njerëz të mençur’ është përgatitur vetëm për ju, transmeton lajmi.net

Vazhdoni të keni ende ndonjë dyshim se çfarë sugjeron ky studim?

Shikoni më poshtë dhe kuptojeni. /Lajmi.net

 

Fjalët kyçe: Përtacë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush